Повну свободу під час руху та ідеальний звук подарують користувачам навушники BOROFONE BW90 True wireless stereo headset White.
TWS-навушники з мікрофоном ідеально підходять для телефону. Гарнітура цікава для всіх, підійде для більшості завдань: відтворення мультимедійного контенту або голосових повідомлень і багато іншого.
Для з'єднання з джерелом звуку передбачено інтерфейс Bluetooth 5.4.
Для чистого та насиченого звучання навушники оснащені якісними динаміками. ТВС-гарнітура без шумозаглушення, динамічна, акустичне оформлення напіввідкритого типу.
Змінити гучність, змінити пісню в плеєрі або відповісти на дзвінок дозволяє сенсорне керування.
Велика ємність батареї 300mAh на великий термін забезпечить ваші аксесуари електроенергією. Така АКБ гарантує до 5 повних зарядів навушникам без додаткових джерел енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Вид навушників | Вакуумні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мікрофон | Вбудований |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Bluetooth 5.4 |
| Тип підключення | Бездротові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 300 mAh |
| Вага | 60 г г |
| Комплект постачання | Навушники; зарядний кейс; кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Модель навушників | BW90 |
| Наявність активного шумозаглушення | Без активного шумоподавлення |
| Радіус дії | До 10 м м |
| Розміри | 60.6 × 45.2 × 21.7 мм |
| Колір | white |
| Час роботи, год | 4 роки |
| Частотний діапазон | 20 – 20000 Hz |
- Ціна: 294,82 ₴










