Зовнішній акумулятор Baseus EnerFill FP41 Power Bank 30000mAh 22.5W Cosmic Black вирізняється своєю універсальністю та вражаючою функціональністю, а також великою ємністю при досить компактних розмірах. Завдяки підтримці технологій прискореної зарядки, таких як Quick Charge 3.0 і Power Delivery, сумісні гаджети заряджаються швидше звичайного.
Корпус повербанку надійно зібраний, виготовлений із міцного поєднання вогнестійкого полікарбонату та ABS-пластику. У верхній частині передньої панелі аксесуара розташований, захищений глянсовою накладкою, дисплей, який допоможе контролювати його роботу та рівень заряду вбудованої батареї ємністю 30 000 mAh.
Зверху знаходиться кнопка управління та роз'єми Micro-USB та Type-C для його зарядки і два USB-порти для зарядки різних гаджетів. Максимальна сила вихідного струму становить 3 А.
Портативна батарея підтримує режим швидкого заряджання та може заряджати гаджети з вихідною потужністю до 22.5 Вт. Сумісні моделі смартфонів Huawei, Apple, Xiaomi будуть готові до роботи у найкоротший термін. Варто звернути увагу, що пристрій, що заряджається, повинен також підтримувати прискорену зарядку. Інакше увімкнеться стандартний режим роботи.
ОСОБЛИВОСТІ:
− ємність: 30 000 mAh;
− можливість заряджати відразу 3 пристрої;
− підтримка протоколів швидкої зарядки;
− висока якість складових та матеріалів;
− відносно компактні розміри такого потужного пристрою;
− декілька рівнів захисту для безпечної зарядки;
− LED-дисплей з відображенням заряду батареї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Baseus |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 648 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | З дисплеєм |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; USB Type-C |
| Вхідні інтерфейси | Micro-USB; USB Type-C |
| Гарантія в місяцях | 24 |
| Дизайн | Стандартний |
| Загальна вихідна напруга | 5 V |
| Загальна потужність | 22.5 W |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість пристроїв для одночасної зарядки | 3 |
| Модель Power bank | EnerFill FP41 |
| Особливості | Підтримка швидкої зарядки |
| Призначення | Для зарядки пристроїв |
| Підтримка MagSafe | Немає |
| Розміри | 154.8 × 69.4 × 41.5 мм |
| Тип акумулятора | Літій-полімерна (Li-pol) |
| Колір корпусу | Black |
- Ціна: 1 586,64 ₴










