
Мережевий зарядний пристрій USAMS-OYXLTZ01 Fast Charger Kit - Yi Series(CC226 PD20W Fast Charger (EU)+SJ711 60W Type-C To Type-C
228,54 ₴
- Немає в наявності
- Код: OYXLTZ01
+380 (67) 131-19-24
Мережевий зарядний пристрій USAMS-OYXLTZ01 Fast Charger Kit - Yi Series(CC226 PD20W Fast Charger (EU)+SJ711 60W Type-C To Type-C Cable) white — ідеальний аксесуар для живлення вашого пристрою. USB-C зарядний пристрій сумісний із протоколами швидкого заряджання. Воно допомагає за мінімальний строк відновити енергію смартфона.
Вбудований розумний чип автоматично обирає оптимальний струм для швидкого та безпечного заряджання. Це допомагає подовжити строк роботи акумулятора. Окрім цього зарядний пристрій захищає телефон від перегрівання під час заряджання. У комплекті йде кабель Type-C-Type-C.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 49 г г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | OYXLTZ01 Fast Charger Kit - Yi Series |
| Колір | 7068 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 228,54 ₴






