
Мережевий зарядний пристрій HOCO C70A Cutting-edge single port QC3.0 charger set(Type-C) 18W Black .Shop#7.
182,26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6931474706652
Мережевий зарядний пристрій Hoco C70A Cutting-Edge Type-C допоможе вам поновити заряд смартфона за мінімальний час.
Електронна система безпеки захистить адаптер і гаджет, що заряджається, від різких перепадів напруги, короткого замикання і перегріву.
Значення сили струму — 3 A, потужності — 18 W. Аксесуар підтримує технології QC3.0/QC2.0, FCP та AFC, забезпечуючи високу швидкість зарядки.
Корпус пристрою виконаний у незвичній формі, виготовлений із міцного вогнестійкого полікарбонату, має стильно реалізовану верхню панель.
Модель оснащена одним універсальним USB портом, для зручності використання виробник розмістив його на бічній частині адаптера. У комплект входить зарядний кабель X20 з роз'ємом Type-C.
З зарядним пристроєм Hoco C70A Cutting-Edge ви вибираєте якісний та практичний продукт для щоденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 71 г |
| Вихідна напруга | 3.6 V – 6.5 V; 6.6 V – 9 V; 9.1 V – 12 V |
| Вихідна потужність | 18 W |
| Вихідний роз'єм | USB-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | C70A Cutting-edge |
| Колір | 7073 |
| Швидке заряджання | Quick Charge 3.0 |
- Ціна: 182,26 ₴





