ACEFAST A57 PD35W GaN (2*USB-A+USB-C) charger Black — універсальний пристрій, що забезпечує швидке й безпечне заряджання. Він має 3 роз'єми: два USB-A та один USB-C.
БЕЗПЕКА ТА ДОВГОВІЧНІСТЬ
Виготовлений із вогнестійкого PC, що забезпечує безпеку й довговічність. Вбудовані сучасні технології захищають від перенапруги, перевантаження за струмом і потужністю..
ТЕХНОЛОГІЯ GaN
Для підвищення теплової ефективності в зарядному пристрої використовується нітрид галію (GaN). Він допомагає збільшити вихідну потужність, підвищити стабільність адаптера і при цьому не нагріватися.
ТЕХНОЛОГІЯ КОНТРОЛЮ ТЕМПЕРАТУРИ
Передова технологія контролю вимірює температуру 40 разів на секунду і щодня виконує 3 млн перевірок у режимі реального часу. Це забезпечує більш безпечне й швидке заряджання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acefast |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 89 г г |
| Вихід | 1.75 A |
| Вихідна напруга | 20 V |
| Вихідна потужність | 35 W |
| Вихідний роз'єм | 2 × USB Type-C; USB Type-A |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | A57 GaN |
| Колір | 7073 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 595,35 ₴






