Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC124 T36 20W Super Si PD Fast Charger(EU) White ідеально підійде для швидкого заряджання широкого кола пристроїв. Пристрій підтримує стандарт швидкого заряджання Power Delivery, а також має автоматичне регулювання струму, що зробить зарядку не тільки швидкою, але й ефективною. Також аксесуар має захист від перегріву, перепадів напруги та різноманітних позаштатних ситуацій, що гарантує безпеку.
Особливості:
− Безпечна зарядка: наявність захисту від несправностей;
− Підтримка технології USB Power Delivery;
− Чудова якість виготовлення забезпечує надійність та довговічність;
− Відносно компактний, можна легко взяти з собою на роботу або в подорож.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Usams |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | Type C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Кабель | Відсутній |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | US-CC124 T36 |
| Колір | 7068 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 406,80 ₴



