Мережевий зарядний пристрій HOCO N5 Favor dual port PD20W+QC3.0 charger set(C to iP) White ─ універсальний зарядний пристрій для швидкої та якісної зарядки смартфонів.
Наявність двох різних роз'ємів та підтримка протоколів швидкого заряджання PD20W, QC3.0/QC2.0, FCP, AFC та інших, визначає універсальність аксесуара, яка дозволяє йому за мінімальний час зарядити практично будь-який сучасний смартфон. Максимальна сила струму становить 3А, потужність – 20Вт.
Корпус адаптера виготовлений з вогнетривкого полікарбонату, реалізований в оригінальному дизайні, має стильні елементи з глянсовою поверхнею, що надають йому привабливого вигляду. У торці аксесуара зручно розташований один роз'єм USB і один ─ Type-C, кожен з них надійно зафіксований у гнізді, розрахований на тривалу продуктивність, має маркування з позначенням технології швидкої зарядки, що підтримується.
В комплект адаптера входить кабель Type-C to Lightning, який гарантує його повноцінну роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мережевий |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Призначення | Універсальне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 г |
| Вихід | 1.67 A |
| Вихідна напруга | 12 W |
| Вихідна потужність | 20 W |
| Вихідний роз'єм | USB Type-A; USB Type-C |
| Вхід | 100 – 240 V; 0.5 A; 50/60 Hz |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Кабель | USB Type-C to Lightning |
| Комплект постачання | Мережевий зарядний пристрій + кабель Type-C to Lightning |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Мoдель | N5 Favor |
| Колір | 7068 |
| Швидке заряджання | Power Delivery 3.0; Quick Charge 3.0; PPS; AFC; FCP; SCP |
- Ціна: 355,95 ₴






