Твердотілі накопичувачі UV500 компанії Kingston значно підвищують швидкість роботи системи, забезпечуючи більш високу швидкість запуску, завантаження і передачі даних в порівнянні з механічними жорсткими дисками.
У них використовується контролер 88SS1074 і флеш-пам'ять 3D NAND для забезпечення високої швидкості обробки повсякденних завдань та збільшення продуктивності роботи користувачів. Накопичувачі UV500 забезпечують комплексний захист даних, підтримують 256-бітове апаратне шифрування AES і рішення по управлінню безпекою TCG Opal 2.0. Накопичувачі UV500 випускаються в різних варіантах ємності .
В 10 разів швидшi жорсткого диска зі швидкістю обертання 7200 оборотів в хвилину.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 41 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейс | SATA III (6Gb/s) |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Максимальна швидкість запису | 320 |
| Максимальна швидкість читання | 520 |
| Модель SSD | UV500 |
| Розміри | 100×69×7 мм |
| Тип елементів пам’яті | 3D NAND TLC |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Час напрацювання на відмову | 1000000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 858,60 ₴


