
Годинник чоловічий спортивний Skmei 1155 B hamlet на паракордовому ремінці (Чорний) .Shop#7.
729 ₴
629 ₴
- Готово до відправки
- Код: 719727
Годинник чоловічий спортивний Skmei 1155 B hamlet на паракордовому ремінці
SKMEI 1155 — це поєднання сили та мінімалізму. Корпус із потужним дизайном підкреслює впевненість власника, а паракордовий ремінець робить годинник практичним і надійним. У застібку вбудований компас і свисток, що робить модель особливо корисною для подорожей та активного відпочинку. Комбінований циферблат показує час у стрілячному та цифровому форматах, а яскрава підсвітка забезпечує чудову видимість уночі. Годинник стійкий до вологи та ударів, підійде для повсякденного носіння й активних пригод. Це ідеальний аксесуар для чоловіків, які вибирають надійність.
Модель SKMEI 1155B має брутальний дизайн із великими, виступними формами. Вони підкреслять мужність свого власника та припадуть до смаку будь-якому чоловіку.
Основні функції:
- Секундомір
- показ дати та дня тижня
- підсвітка
- будильник
- подвійний циферблат
- 12/24-годинний формат
Габарити:
- Корпус — 50 × 55 мм
- товщина — 20 мм
- ширина ремінця — 20 мм
- вага — 70 г
Комплект постачання:
- Годинник
- Інструкція (англійською мовою)
- Гарантійний талон
- Без коробочки (протиударне паковання)
Годинник є в наявності в 3 кольорах: Чорний, Камуфляж і Зелений
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Поліуретан |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Чоловіча |
| Протиударні | Так |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 г |
| Довжина | 55 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Ширина ремінця | 20 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Спорт-функції | Секундомір |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
- Ціна: 629 ₴





