
Годинник жіночий наручний Poedagar Present Beige Flower (2 ремінці) .Shop#7.
1 195 ₴
- Готово до відправки
- Код: 719731
+380 (67) 131-19-24
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник жіночий наручний Poedagar Present Beige Flower (2 ремінці)
Poedagar — це поєднання елегантності, точності та сучасного стилю. Годинники цього бренда призначені для тих, хто цінує витонченість у деталях і прагне підкреслити свою індивідуальність.
Кожна модель Poedagar — це:
- Якісні матеріали: неіржавка сталь, міцне мінеральне скло, надійні кварцові механізми.
- Стильний дизайн: від класичних рішень до сучасних спортивних форм.
Poedagar — це ідеальний вибір для ділових зустрічей, повсякденного стилю або особливих подій. Це не просто годинник — це вираження вашого смаку, впевненості та стилю.
До комплекту входить офіційна гарантія на 12 місяців.
Годинник комплектується 2 ремінцями:
- Основний — металевий браслет;
- Додатковий – каучуковий бежевий Flower.
Характеристики:
- Тип механізму — Quartz
- Форма корпусу Круглий
- Матеріал корпусу — Сталь
- Водостійкість — Базова — дощ
- Стекло - Мінеральна
- Задня кришка — Закрита
- Колір корпусу — Золотистий
- Розміри, мм — 33х10
- Матеріал ремінця — Сталевий
- Колір ремінця — Золотистий
- Додатковий ремінець — Каучук
- Застежка - Дворівнева
- Довжина ремінця — 21 см (регулюється)
- Діаметр — 33 мм
- Товщина - 10 мм
- Категорія Жіночий годинник
- Бренд Poedagar
- Гарантія — 12 місяців
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POEDAGAR |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Римські цифри |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Класичні годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Колір циферблату | Бордовий |
| Циферблат | Аналоговий (Стрілочний) |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 33 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина ремінця | 16 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Функції дати календаря | Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 100 |
| Тип індикації | Індекси, римські цифри |
| Водостійкість | Базова — дощ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина ремінця | 21 см (регулюється) |
| Для жінок | Для жінок |
| Додатковий ремінець | Каучук |
| Задня кришка | Закрита |
| Застежка | Дворівнева |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал ремінця | Сталевий |
| Механізм | Кварцовий |
| Основний колір циферблата | Бордовий |
| Особливості | Інструкція російською мовою |
| За діаметром годинника | Середні |
| Розміри, мм | 33х10 |
| Ремінець/браслет | Браслет |
| Стиль | Класичний |
| Тип циферблата | Аналоговий (стрілковий) |
| Тип цифр | Індекси, римські цифри |
| Тип годинника | Класичний годинник |
| Точність ходу | +/- 1 сек/день |
| Форма корпусу | Круглий |
| Формат часу | 12 год |
| Колір корпусу | Золотистий |
| Колір ремінця | Золотистий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 195 ₴






