-16%

Годинник чоловічий спортивний наручний Skmei 2223 Чорний .Shop#7.
629 ₴
529 ₴
- Готово до відправки
- Код: 719711
+380 (67) 131-19-24
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник чоловічий спортивний наручний Skmei 2223
SKMEI 2223 — це стильний та практичний годинник для повсякденного використання. Їх строгий дизайн легко поєднується як із повсякденним одягом, так і зі спортивним стилем. Міцний корпус у тандемі зі зручним ремінцем забезпечує довговічність і комфорт. Аналоговий і цифровий дисплей дають змогу зручно відстежувати час і дату. Модель обладнана підсвіткою, що робить її зручною в будь-яку пору доби. Водозахист 5 АТМ надійно захищає годинник від бризок і дощу. Цей годинник стане практичним вибором для активних чоловіків.
Функції
- 3 часові пояси
- дата
- день тижня
- будильник
- секундомір
- зворотний відлік
- підсвітка
- 12/24-годинний формат
Габарити:
- діаметр корпусу — 50 мм
- товщина — 16,5 мм
- довжина ремінця — 255 мм
- ширина ремінця — 25,5 мм
- вага — 67,1 г
Комплект постачання:
- Годинник
- Інструкція (англійською мовою)
- Гарантійний талон
- Без коробочки (протиударне паковання)
Годинник є в наявності в 3 кольорах: Чорний, Чорний зі сріблястим і Зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skmei |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Індикація | Мітки та цифри |
| Клас вологозахисту | WR 50 м (5 атм) |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Скло | Пластикове |
| Тип | Спортивний годинник |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Циферблат | Стрілочний+цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 67.1 г |
| Довжина | 55 мм |
| Загальна довжина | 22.5 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Будильник, Підсвічування дисплея |
| Секундна стрілка | Центральна |
| Спорт-функції | Секундомір, Таймер зворотнього відліку |
| Функції дати календаря | Індикація дня тижня, Індикація місяця, Індикація дати |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір браслета/ремішка | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴








