Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nobrand |
| Браслет/Ремінець | Каучуковий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикація | Арабські цифри |
| Стан | Новий |
| Скло | Мінеральне |
| Тип | Армійські |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
| Формат часу | 12/24 години |
| Колір браслета/ремінця | Білий |
| Циферблат | Цифровий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 48 мм |
| Загальна довжина | 250 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Ширина ремінця | 22 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткові функції | Підсвічування дисплея, Будильник |
| Спорт-функції | Альтиметр, Секундомір, Компас, Таймер зворотнього відліку, Барометр, Термометр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 895 ₴








